Portování Her

Máte už hru, ale potřebujete jí dostat mezí více lidí? Rádi se postavíme do pozice publishera a rozšíříme vaše obzory. Dokážeme cokoliv.

Dostanem vás všude

Dostat se na konzole je zdlouhavý proces, který vás může pozdržet i několik měsíců, my už jsme ale zaběhlí, takže váš proces můžeme zjednodušit.

V pohodě vás dostaneme na:

  • Xbox One
  • Xbox Series X|S
  • Playstation 4
  • Playstation 5
  • Nintendo Switch™

Rozumíme jakýmukoliv enginu

Běží vaše hra na Unity, Unrealu, Flaxu nebo jste masochista a trápíte se v C++? S tím vším vám rádi pomůžeme.

Běží vaše hra na Unity a dá se kompletně navigovat ovladačem? Super, na Playstationu jste behěm měsíce.

Funguje vaše hra s klávesnicí a myší, ale ovladač si s ní né a né rozumět? Ani to není problém, mrkne se na to náš expert.

zjednodušíme vám život

Certifikace, testování, age ratingy, doprovodné dokumenty – to všechno žere čas. Víme přesně, co je potřeba, takže tuto část můžete přenechat nám.

Nemusíte si ani kupovat drahý devkit, doma si hru otestujete s ovladačem a my už se postaráme, že běží plynule na koncových zařízeních.

A nebojte taky nemáme rádi papírování, proto s námi podepíšete pouze dohodu o mlčenlivosti a licenční smlouvu. Dvě smlouvy a máte svojí hru na všech platformách.

game-console
certificate
paper-prints-stack

Rozhodnuto?

No super, tak jdeme na to.

Napište nám tady a domluvíme se.

“PlayStation Family Mark”, “PlayStation”, “PS4 logo” and “PS5 logo” are registered trademarks or trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc.
Microsoft, the Xbox Sphere mark, the Series X|S logo, Xbox One and Xbox Series X|S are trademarks of the Microsoft group of companies.
Nintendo Switch is a trademark of Nintendo.
Unreal and its logo are Epic’s trademarks or registered trademarks in the US and elsewhere.
FlaxEngine is trademark of Wojciech Figat.
These materials are not sponsored by or affiliated with Unity Technologies or its affiliates. “Unity” is a trademark or registered trademark of Unity Technologies or its affiliates in the U.S. and elsewhere.
Some icons from flaticon.com